Вилучили 5 тонн сировини на 4 мільйони гривень: на Чернігівщині викрили підпільний цех з виробництва тютюну. ФОТО

Організували виробництво тютюнової продукції троє жителів Прилуцького району віком від 28-ми до 39-ти років. У господарському приміщенні фігуранти налагодили процеси зберігання, подрібнення та виготовлення цигарок без марок акцизного податку. 

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Виготовлена продукція реалізовувалась на всій території України, а кошти вкладались у розвиток нелегального бізнесу та розподілялись між учасниками.

Поліцейські провели обшуки за місцями проживання та виготовлення контрафактної продукції. У фігурантів вилучили 1 307 мішків тютюну – 5 тонн, обладнання для виготовлення цигарок, 6 дробарок тощо. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІДЗЕМНІ РЕЗЕРВУАРИ ТА ЗАМАСКОВАНІ ВХОДИ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВИКРИЛИ ПІДПІЛЬНИЙ СПИРТЗАВОД. ФОТО

Вартість вилученої тютюнової сировини становить майже 4 мільйони гривень.

Вирішується питання про повідомлення чоловікам підозри за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.

Фото – Поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова