Вимкнули світло? Не біда! З технологією GPON ви завжди з інтернетом

В епоху цифровізації, життя без інтернету, здається неможливим, особливо коли раптові відключення електроенергії ставлять під загрозу зв'язок зі світом. Інтернет-провайдер Briz, який спеціалізується на наданні швидкісних інтернет-послуг, пропонує своїм користувачам унікальну можливість – підключення до інтернету через технологію GPON. Технологія GPON дозволяє залишатися на зв'язку незалежно від зовнішніх обставин, навіть у випадку відключення електроенергії.

 

Детальніше про цю інноваційну пропозицію можна дізнатись на сторінці провайдера.

 

Що таке технологія GPON?

 

GPON (Gigabit Passive Optical Network) – це технологія передачі даних, яка використовує оптичне волокно для забезпечення високошвидкісного інтернету. Особливість GPON полягає в тому, що для передачі даних використовується світловий сигнал, що значно підвищує швидкість і якість з'єднання порівняно з традиційними мідними кабелями.

 

Головна особливість GPON – енергонезалежність

 

Важливою особливістю технології GPON є її незалежність від електроенергії. Це досягається завдяки використанню оптичного кабелю, який не потребує електроенергії для передачі даних. Таким чином, якщо в будинку або квартирі встановлено джерело безперебійного живлення, відключення електроенергії не вплине на доступ до інтернету. Це робить GPON ідеальним рішенням для тих, хто хоче мати постійний доступ до інтернету, незалежно від зовнішніх обставин.

 

Практичні переваги використання GPON

 

Технологія GPON надає безліч переваг для користувачів. Серед яких:

 

Висока швидкість інтернету: завдяки оптичному кабелю, швидкість інтернету може досягати декількох гігабіт на секунду.

Стабільність з'єднання: оптичний кабель менш схильний до перешкод, що забезпечує більш стабільне з'єднання.

Висока якість передачі даних: мінімальні затримки і висока швидкість передачі даних ідеально підходять для онлайн-ігор, перегляду відео високої чіткості та виконання робочих завдань.

Енергонезалежність: можливість використовувати інтернет навіть під час відключення електроенергії.

 

Як підключитися до GPON?

 

Для підключення до технології GPON необхідно подати заявку через службу підтримки інтернет- провайдера Briz. В результаті обробки буде встановлено у вашому помешканні оптичний кабель та PON-термінал. Після чого PON-термінал буде підключено до джерела безперебійного живлення (UPS), що забезпечить неперервний доступ до інтернету навіть при відключенні електроенергії.

 

Технологія GPON відкриває нові можливості для користувачів, які прагнуть завжди залишатися на зв'язку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник

Новости Чернигова