«Він може з собою щось зробити», – дружина водія фури, якого обвинувачують у ДТП з 13 загиблими

Інна Карповець, дружина водія фури, якого обвинувачують у ДТП з 13 загиблими, у коментарі Суспільному розповіла – її чоловік у важкому фізичному та психологічному стані.

Про це вона сказала 9 грудня після засідання Новозаводського районного суду, який обрав водію запобіжний захід – 2 місяці тримання під вартою.

«Знаєте, те, що прийняли запобіжний захід – я за тримання під вартою, бо я боюся, щоб він собі нічого не зробив, бо в нього дуже важкий психологічний стан. Він і психологічно ніякий, і фізично ніякий. Йому досі не зробили КТ голови, він весь побитий. Я не знаю, чи належне лікування, мені не повідомляють. Навіть не назвали спочатку лікуючого лікаря. Я навіть не знаю, чи є переломи щелепи, чи нема. Лікар мені сказав, що перелом носа і рвані рани. І, можливо, черепно-мозкова травма», – каже жінка.

Зі слів Інни Карповець, з чоловіком вона не бачилась до сьогоднішнього засідання суду, а тому про причини, з яких сталася аварія, вона не знає.

Водночас, каже: робити винним водія фури – неправильно:

«Хай вибачають люди, що загинули, але в нас ситуація теж дуже складна. Не можна так судити, як Монастирський сказав, що «грубе порушення правил, винуватий». Він винуватий тільки що живий остався. Єдина його вина, що живий остався. А людям горе. Люди добрі, нам теж горе! У вас по одному по два трупи, а в нас 13. І ще невідомо скільки помре. А вони всі на нас, вони не просто на водієві, вони на нашій сім’ї, на родичах, на знайомих».

Також, зі слів Інни Карповець, її чоловік – «водій від Бога», працював далекобійником останні шість років, а вантажівку обслуговував вчасно.

«В Інтернеті пишуть, що далекобійники – алкоголіки, наркомани. У далекобійниках люди живуть цією професією. Вони машину люблять більше, ніж жінку. Він за машиною слідкував. Він з рейсу приходить, до хазяїна дзвонить і на перевірку».

Источник