Виплати сурогатним матерям у 2024 році

Сурогатне материнство є унікальною можливістю для жінок в Україні значно покращити своє фінансове становище за один рік. Згідно з законом про сім'ю України, який набрав чинності 1 січня 2004 року, сурогатне материнство є повністю законним. Це зробило українське законодавство одним з найпрогресивніших і сприятливих у світі для проведення подібних програм.

У 2024 році багато агентств пропонують кандидатам до 1 350 000 гривень за участь у програмі. Ця сума може стати значним внеском у майбутнє сурогатної матері та її сім'ї. Однак, попри привабливі пропозиції, потенційним кандидатам варто бути уважними. На сьогоднішній день на ринку існують недобросовісні агентства. Ці організації можуть вказувати в рекламі одну суму винагороди, а в укладеному договорі прописувати значно меншу.

Як обрати агентство, щоб не стати обдуреною?

 

Вибирайте агентство, яке чітко розповідає про всі умови, щоб ваша участь в програмі пройшла максимально безпечно та вигідно. Перед внесенням ембріона підписується договір. Дуже важливо його ретельно вивчити: графік виплат, обов'язки сурогатної матері та біологічних батьків, при необхідності проконсультуйтеся з юристом. Зазвичай в агентстві є юрист, до якого ви можете звернутися з будь-якими питаннями. Ми хочемо порекомендувати вам перевірене агентство сурогатного материнства “Артеміда”, яке вигідно відрізняється на тлі конкурентів:

1. Виплата за програму в Грузії — до 31 000 євро, в Україні — до 29 000 євро;

2. Центр “Артеміда” вибрали більше 6 000 жінок, а 2 500 з них проходять другу програму;

3. Здоров'я матері – пріоритет номер 1 для їхніх спеціалістів. Вони не погодяться на програму, якщо на медичному огляді виявиться, що будуть ризики для здоров'я під час або після вагітності;

4. Ризики існують, і вони цього не приховують! Центр “Артеміда” працює з ризиками, щоб їх запобігти і не допустити, а не з тим, щоб їх приховувати;

5. Усі аспекти програми прописуються в договорі. Перед програмою і підписанням вони дають договір матері, ознайомитися з ним мати може стільки часу, скільки їй знадобиться.

Який графік і розмір виплат для сурогатних матерів?

 

Центр сурогатного материнства “Артеміда” пропонує сурогатним матерям найбільші виплати. Усю суму фінансової винагороди не виплачують одразу, а розбивають на декілька виплат.

Основні виплати:

1. 200 € — в день перенесення ембріона

2. 200 € — після першого УЗД

3. 3 600 € — 400 € щомісяця під час вагітності

4. 250 € — виплата на няню для вашої дитини

5. 250 € — виплата на одяг

6. 17 000 € — основна виплата після пологів

Додаткові виплати:

— 3 000 € — доплата у випадку двійні

— 2 000 € — за пологи шляхом кесаревого розтину

— 1 000 € — за повторну участь у програмі нашого центру

— 500 € — попередня участь в програмі іншого центру

— 1 000 € — якщо вагітність настала після першого перенесення ембріона

Як стати сурогатною мамою в центрі "Артеміда"?

 

 

На роль сурогатної матері може претендувати повнолітня дієздатна жінка з міцним здоров'ям, яка виносить і народить дитину для безплідної пари. Щоб стати сурогатною мамою потрібно відповідати таким вимогам:

— Вік від 20 до 36 років

— Наявність своєї рідної та здорової дитини

— Міцне здоров'я та відсутність шкідливих звичок

— Не більше 1-го кесаревого розтину

— Позитивний резус-фактор крові

— Українське громадянство

Щоб заповнити заявку на участь у програмі або отримати безкоштовну консультацію, перейдіть на сайт центру. Там є всі контакти, за якими здійснюється запис на консультації з лікарями та проходження безкоштовного медичного обстеження. Для зручності є форма зворотного зв'язку. Після її заповнення менеджер зв'яжеться з кандидатками і докладно пояснить всі кроки, які слід виконати при участі в програмі і відповість на всі турботливі питання.

Основні етапи включають:

— первинне знайомство та медичне обстеження;

— підписання договору та гарантії виплати винагороди;

— підготовка до запліднення;

— переїзд із сім'єю сурогатної мами до Києва на безкоштовну облаштовану квартиру з усіма зручностями;

— вагітність і пологи.

На кожному етапі сурогатну матір супроводжуватиме персональний куратор, щоб негайно вирішувати виникаючі питання у будь-який час доби.

Центр сурогатного материнства "Артеміда" прагне забезпечити максимальний комфорт і підтримку на кожному етапі, щоб цей шлях був якнайлегший та приємніший для всіх матерів. Якщо у вас є додаткові питання або ви бажаєте дізнатися більше, будь ласка, звертайтеся в центр "Артеміда" за вказаними контактами. Вони завжди готові надати всю необхідну інформацію та підтримку.

Источник

Новости Чернигова