Вітаміни та мікроелементи, що входять до складу Елевіт-комплекс 2 (для вагітних у ІІ-ІІІ триместрі)

Комплекс вітамінів Елевіт-комплекс 2 розрахований на ІІ і ІІІ триместр вагітності (містить ω-3 ПНЖК, метафолін, йод, залізо, вітаміни А та D), призначається для нутрієнтної підтримки нормального плацентогенезу та органогенезу плода. Містить необхідні вітаміни, мінерали та омега-3 жирні кислоти і підтримує розвиток плоду та самопочуття матері.

 

Перед прийомом обов’язково прочитайте рекомендації до застосування Elevit.

 

Навіщо приймати вітаміни для вагітних?

 

Розвиток дитини в утробі матері відбувається за встановленим процесом. Добавка підтримує цей розвиток з 13-го тижня вагітності та сприяє нормальному розвитку очей і мозку плоду, зокрема завдяки омега-3 жирній кислоті ДГК.

 

Після перших 12 тижнів вагітності ембріон дозріває до розміру сірникової коробки. Це стало можливим, серед іншого, завдяки надходженню поживних речовин від матері через пуповину. Цей важливий контакт забезпечує дитину багатьма поживними речовинами, необхідними для формування та росту органів і кісток. Тому здорове, збалансоване харчування матері на цьому етапі є особливо важливим. Важко покрити підвищену потребу у вітамінах, мінералах, мікроелементах та омега-3 жирних кислотах. Елевіт комплекс 2 для жінок з 13-го тижня вагітності, в вигляді м’яких капсул забезпечує всім необхідним.

 

Які вітаміни варто приймати під час вагітності?

 

Важливо забезпечити достатнє надходження поживних речовин протягом кожного триместру вагітності та під час лактації. Варто переглянути свій раціон ще до того, як планувати вагітність. Дефіцит вітамінів і мінералів дуже небезпечний не тільки для вагітної жінки, але, перш за все, для її малюка. Це може спричинити порушення розвитку, а також передчасні пологи. Основним джерелом мінералів і вітамінів має бути їжа. У деяких випадках, однак, можна також вживати дієтичні добавки.

 

Під час вагітності бажано приймати харчові добавки, які

 

— підтримують розвиток дитини;

— підтримують функціонування та розвиток нервової системи дитини;

— підтримують імунну систему;

— зміцнюють жіночий організм;

— доповнюють раціон харчування та допомагають уникнути дефіциту.

 

Саме такою добавкою є Елевіт комплекс 2. Вони випускаються у формі капсул. У них ви знайдете такі поживні речовини: вітамін С, вітамін D, вітамін Е, жирні кислоти, фолієву кислоту, пантотенову кислоту та мінерали. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Література

 

1. Коньков, Д. Г., Кливак, В. В., Таран, О. А., & Ластовецька, О. Б. (2020). Cучасні клінічні аспекти ефективної профілактики гестаційної та фетальної патології.

2. Oregon State University. Linus Pauling Institute. Micronutrient Information Center. Vitamins..

3. Рядних, О. К. (2021). Використання лікарських засобів для полегшення адаптації до фізичних навантажень.

 

Источник

Новости Чернигова