Вже другий в області: у Варві відкрили активний парк. ФОТО

Шведська стінка, координаційна лінія, бруси та турніки, лавки та зона для фітнесу: все це розміщено в одному місці — активному парку. 22 вересня такий спортивний майданчик як для досвідчених спортсменів, так і людей без спеціальної підготовки відкрили у варвинському сквері «Казкове містечко».

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Подібні парки нині обладнуються у низці міст, містечок та сіл на всій території Чернігівщини. Їхнє покликання — зробити спорт та фізичні вправи доступними абсолютно для кожного.

«Облаштовуються спортивні локації у межах програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна». Цьогоріч по області з'явилося 10 таких парків, планується ще 14», — прокоментував очільник Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, який брав безпосередню участь у відкритті парку.

Активний парк у Варві — один із 10 парків першої черги в Чернігівській області та другий, який уже відкрився (ще два в Прилуках, по одному в Мені, Ніжині (вже працює), Сновську, Куликівці, Коропі, Малій Дівиці, Яблунівці).

До другої черги на виконання президентської програми включені 14 парків (у Бахмачі, Ічні, Семенівці, Новгороді-Сіверському, Чернігові, Ніжині, Городні, Михайло-Коцюбинському, Гончарівському, Десні, Березні, Іванівці, Киїнці, Анисові).

Источник