Вміст алкоголю перевищував норму у 10 разів та віз дитину поза кабіною: на Чернігівщині зупинили п’яного водія трактора

Під час патрулювання в одному з сіл Остерської громади поліцейські викрили 56-річного водія трактора, який керував транспортом у нетверезому стані. Чоловік віз поза кабіною свого 11-річного сина та намагався втекти від правоохоронців.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своєму офіційному сайті.

Вимогу поліцейських зупинитися водій проігнорував: він продовжив рух, але з’їхав з дороги на залитий водою луг та зупинився у багнюці.

Поліцейські спочатку зняли дитину з трактора та з’ясували, що такий небезпечний спосіб перевезення організував дитині власний батько, який демонстрував явні ознаки сильного алкогольного сп’яніння.

На місці події поліцейські провели тест стану правопорушника за допомогою приладу Drager. Апарат показав, що вміст алкоголю в крові чоловіка сягав 2,06 проміле – що у 10 разів вище за гранично допустиму межу (0,2 проміле).

Поліцейські відсторонили чоловіка від керування трактором та склали адміністративні матеріали за фактами:

— керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів або не пред’явила їх для перевірки (ч. 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

— керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння (ч.1 статті 130 КУпАП);

— невиконання водієм вимог про зупинку (ч.1 статті 122-2 КУпАП).

Загалом, за інформацією патрульної поліції Чернігівської області, протягом вихідних правоохоронці виявили 18 водіїв з ознаками сп’яніння.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова