Внаслідок нічної ворожої атаки по прикордонню Чернігівщини загинув чоловік

Як ми вже повідомляли, вночі у прикордонній Семенівці стався вибух – у адміністративну будівлю влучив, ймовірно, «шахед». Про це повідомляють в ОК «Північ».

Внаслідок цього сталася пожежа адміністративної будівлі. Як повідомляє Департамент з питань цивільного захисту і оборонної роботи Чернігівської ОДА, вогнем пошкоджено офісні меблі та обладнання на площі 20 кв.м. Сталося часткове руйнування покрівлі та перекриття на рівні третього поверху на площі 300 кв.м, зруйновано сходову клітину, пошкоджено вікна. Пошкоджено вікна поруч розташованих будівель.

Також стало відомо, що внаслідок нічної ворожої атаки по прикордонню Чернігівщини загинув чоловік. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

«За останню добу ворог 4 рази обстріляв прикордонні населенні пункти області. Зафіксовано 39 вибухів. Застосовано міномети, АГС, дрони-камікадзе. Як наслідок – пошкоджена цивільна інфраструктура. На жаль, загинув чоловік. Вночі ворог поцілив у будівлю міської ради у Семенівці. Пожежа. Руйнування. Пошкоджені будинки поряд», — зазначає В’ячеслав Чаус.

Tags

Источник