Воїна з Чернігівщини нагородили відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України

Валентин «Радіо» родом з Чернігівщини.

Нещодавно за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою Головнокомандувач Збройних Сил України відзначив його почесним нагрудним знаком «Золотий Хрест».

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Валентин – протитанкіст роти вогневої підтримки 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Нині разом з побратимами він зустрічає бронетехніку окупантів на останніх сотнях метрів перед позиціями та кидає виклик російським броньованим «хижакам».

«Спочатку я вибігав для пострілів, а потім стріляв прямо з розваленої будівлі. Страху не було, лише азарт, бажання все зробити належним чином. Бо за нами піхотинці, ми не маємо пустити до них ворожу броню. Взаємодія, злагодженість, впевненість один в одному – секрет нашої успішної роботи», – вважає Валентин «Радіо», який отримав своє псевдо за постійні жарти, коментарі подій та психологічну підтримку побратимів.

Воїн підтримує хлопців не лише психологічно. В одному з поєдинків з ворожим танком перебило ноги кулеметнику, який прикривав наших Захисників.

Валентин надав домедичну допомогу і виніс побратима з бою у безпечне місце.

А днями він вже сам отримав легке поранення у плече, тепер його жарти згадують медики зі стабілізаційного пункту бригади. Після необхідного лікування, воїн знову повернеться до бою.

Источник

Новости Чернигова