Вперше з початку великої війни: у Чернігові школа №20 частково відновила свою роботу

Сьогодні, 6 березня 2023-го, школа №20 вперше з початку великої війни частково відновила свою роботу. Йдеться тільки про початкові класи. Це стало можливим завдяки ремонтним роботам, які розпочали влітку, спрямувавши на них кошти бюджету Чернігівської міської територіальної громади та благодійників.

 

Рік тому, 6 березня 2022 року російська армія обстріляла цю школу. Внаслідок прильотів було пошкоджено дах, більшу частину вікон та дверей, систему опалення, внутрішні приміщення, а також фасад будівлі.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ 111 ШКОЛЯРІВ ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА ЗА УСПІХИ В НАВЧАННІ

 

На сьогодні відновлено очний навчальний процес для десяти класів початкової школи, а це більше 250 учнів та учениць. Всього тут 13 класів початкової школи, три з них обрали навчатися дистанційно. Онлайн здобуватиме поки освіту і середня ланка. Це пов'язано з тим, що у закладі й надалі тривають ремонтні роботи. В планах збільшити кількість класів, які навчатимуться офлайн,  вже після весняних канікул.

 

«З міського бюджету було виділено до 10 мільйонів гривень на ремонт школи та укриття. Я бачу, що ми будемо ще кошти виділяти, бо є роботи, які потрібно виконати», — зазначив в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако, який відвідав школу у перший день навчання.

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

 

Источник

Новости Чернигова