ВПС США показали на мапі приблизниі місця атак російських Су-27 на дрон MQ-9 Reaper


ВПС США показали на мапі приблизниі місця атак російських Су-27 на дрон MQ-9 Reaper

Скріншот з відео

ВПС США опублікували мапу із зазначенням приблизних координат атаки російського винищувача Су-27 на американський дрон MQ-9 Reaper у Чорному морі.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

У коментарі до публікації сказано, що «на наведеному зображенні показані приблизні місця та час подій. Відео, опубліковане раніше Єврокомом, відноситься до середньої точки сюжету за тимчасовою шкалою».


ВПС США показали на мапі приблизниі місця атак російських Су-27 на дрон MQ-9 Reaper

Трьома точками на мапі позначені місця:

(1) перехоплення дрону першим винищувачем Су-27 (приблизно від 6:00 до 7:05 за Центральноєвропейським часом (ЦЕЧ) – відрізняється від часу за Києвом на -1 годину);

(2) тарана дрона другим винищувачем Су-27 (приблизно з 7:00 до 7:20 за ЦЕЧ);

(3) затоплення дрону в Чорному морі (приблизно з 7:20 до 7:30 за ЦЕЧ).

Раніше сьогодні Пентагон опублікував відео скидання палива з російського Су-27 на американський стратегічний безпілотник-розвідник MQ-9 Reaper над Чорним морем, а потім момент зіткнення.

  • 14 березня 2023 року один із двох російських винищувачів Су-27 пошкодив гвинт БПЛА MQ-9 над Чорним морем: ВПС США «затопили» дрон у міжнародних водах.
  • У Білому домі заявили, що перехоплення безпілотника було «небезпечним» і «непрофесійним», а США продовжать літати над Чорним морем.
  • 15 березня генерал ЗС США Міллі заявив, що безпілотник упав у тій частині Чорного моря, де глибина до 1,5 км, що ускладнює зусилля щодо пошуку уламків.
  • 16 березня в Білому домі визнали, що росіяни дісталися місця падіння MQ-9 біля Криму, але у Вашингтоні не переживають з цього приводу.

Читайте також: Навіть якщо шпигував. Безпілотник США мав право летіти над Чорним морем – The Conversation

Джерело

Новости Чернигова