Врятувати Алісу Шевчик: у Чернігові рятувальники приєднались до Всеукраїнської благодійної акції. ФОТО

29 травня у Чернігові на території Центрального парку культури та відпочинку відбулась благодійна акція з метою допомоги на лікування маленької Аліси Шевчик, доньки сапера ДСНС з Кривого Рогу, яка бореться із складним захворюванням.

Її організували та провели співробітники оперативно-рятувальної служби Чернігівщини, а також Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Таким чином вони доєднались до Всеукраїнської благодійної акції, яка одночасно прошла по всій країні.

Під час заходу діти мали можливість отримати від рятувальників поради з питань безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях, попрацювати з пожежним стволом та спецобладнанням, приміряти бронежилети, захисні костюми рятувальників, посидіти за кермом новітніх зрізків оперативно-рятувальної техніки.

В свою чергу викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності розгорнули мобільний пункт, де діти з особливою зацікавленістю виконували малюнки та розв`язували кросворди на протипожежну та техногенну тематику.

Діти цікаво та пізнавально провели своє дозвілля, а головне отримали необхідні навички та знання, як діяти у різних екстрених ситуаціях.

Источник