Взуттєве підприємство з Прилук з початком великої війни почало виготовляти тактичне взуття

19 жовтня 2023 р.   54   0

Від повсякденного і класичного до тактичного. Повномасштабне вторгнення змусило прилуцьке взуттєве підприємство кардинально перепрофілювати виробництво.
 

Тепер прилуцьке взуттєве підприємство випускає якісне тактичне взуття під українським брендом Долік. А оскільки це взуття для військових, то воно є синонімом надійності та зручності. Ці моделі не поступаються зразкам західних армій, резюмує власник взуттєвого підприємства Ігор Доліщук. Засновники підприємства і самі носять таке взуття. А також прислухаються до порад військових щодо його вдосконалення.

На підприємстві шиють і чоловіче і жіноче тактичне взуття. Зовні воно однакове. Відрізняється лише формою підошви. У жіночому вона вужча. А ще цьогоріч на підприємстві випустили нову лінійку моделей взуття з покращеною підкладкою.

Це взуття недаремно завоювало популярність. Воно зручне, функціональне та й до того ж стильно виглядає. Це і про кросівки і про берці.
 
Для військових взуття продають зі знижкою. А ще, відповідно до запитів, надають нашим котикам в якості гуманітарної допомоги.
 
Після війни виробники не планують йти у військовий сегмент, але тактичну лінійку планують залишити. Щоб у цих черевиках вже йшли не на війну, а в походи та в ліс по гриби.
 
А тим часом поки знімали сюжет, встигли протестувати тактичні кросівки. І вони дійсно не лише стильно виглядають, а ще й дуже зручні та надійні. Для польових зйомок саме те, що треба.

Джерело

Новости Чернигова