Wi-Fi покриття та платіжні термінали: «Качанівку» зроблять «дружньою» до туристів

До 1 березня Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» мають забезпечити Wi-Fi покриттям та встановити там платіжні термінали для відвідувачів.

 

Таке доручення дала голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко на розширеній нараді з туризму 17 лютого, де розглядали питання реставрації заповіднику.

 

Крім того найближчим часом профільні спеціалісти опрацюють питання виготовлення необхідної документації на реставрацію об’єктів, благоустрій території та ремонт дороги на під’їзді до Качанівки.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВИГОТОВЛЯТИМУТЬ ОЛІЮ З ГАРБУЗІВ ЗА СТАРОВИННИМИ РЕЦЕПТАМИ

 

Очільниця області також  закцентувала увагу на  необхідності надання додаткових послуг:

 

«Треба, щоб у туристів була можливість випити десь кави, поїсти, купити сувеніри. До березня повинні бути встановлені платіжні термінали і надана можливість безкоштовного доступу до Wi-Fi покриття. Стан одного із найвидатніших об'єктів області має викликати не сором, а гордість», — зазначила Коваленко.

 

Довідково:

 

«Качанівка» – єдина садиба в Україні, яка зберегла цілісність планувального рішення ансамблю, свою стильову єдність. У головному палаці, побудованому у стилі неокласицизму, залишився автентичний інтер'єр. Подивитися на цю перлину архітектури  щороку приїжджає  понад 30 тисяч туристів як з різних регіонів України, так і з зарубіжжя. Це унікальний об'єкт із 17 пам'ятками національного значення, який визначений одним із туристичних магнітів нашої області.

 

Источник

Новости Чернигова