У Бахмачі пройшов благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ проходив під назвою «Спонтанний прояв доброти». Організаторами цього концерту стали МГО «Метаморфози» (керівник Вікторія Іванько).

Про це повідомляють у Бахмацькій школі мистецтв Андрія Розумовського.

 

«Зал з балконом ледве вміщував бахмачан, які прийшли долучитись до допомоги, комусь довелось навіть споглядати виступи виконавців, стоячи між рядами. Ось  аж скільки  бажаючих було  виявити свою свідому позицію і підтримати добру справу, адже гарні справи — гарно робити разом.

Сьогодні Метаморфози об’єднали всіх: і тих, хто був на сцені, і тих, хто був в залі, і тих, хто залишився так би мовити «поза кадром».  

 

Кожен долучився до допомоги: хтось організацією, хтось своєю творчістю, хтось приготував смачнющі смаколики, які вже стали  традиційними на всіх благодійних ярмарках,  хтось задонатив коштами, підприємці міста долучились до лотів для лотереї, а команда волонтерів «поза кадром» долучилась, як завжди, самовідданою працею.

Кожен з нас бодай на мить став волонтером. 

Вдячність  місцевим артистам : вихованцям та викладачам школи мистецтв імені Андрія Розумовського (директор Вікторія Луценко), хореографічним колективам Ліра Денс та ВІВА під керівництвом Ірини Лященко та Олени Горбатюк. 

Сила в єдності та щирому, чуттєвому серці. Українці — Нація Героїв», — йдеться у повідомлені.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: cheline.com.ua

Источник