У бібліотеці імені Любові Забашти відкрилась виставка Олега Кулешова

26 березня 2024 р.   14   0

«Ніколи не пізно» — таку назву носить виставка живописних робіт Олега Кулешова, який відкрив у себе талант вже у зрілому віці.

Пан Олег – багатогранна і цікава особистість. Він крутий айтішнік, який має свою власну фірму, а ще романтик-мандрівник, який об’їздив велосипедом чи не всю Чернігівщину. Та найбільше у житті він любить експериментувати. Саме ця риса характеру і привела його рік тому до арт-студії «Кімната», аби осягнути й інші мистецтва, які були закладені у генах.

Тяга до мистецтва уже проявлялася давно, стверджує пан Олег. Тоді фарбував волосся в оранжевий і зелений, а тепер усе, як треба – пензлики, фарба і папір. І це все завдяки тій же «Кімнаті».

Дуже добре, що у місці є такий арт-простір, резюмують гості виставки, бо є багато людей, які вже мають професію, свої дипломи у різних сферах, але хочуть здійснити свою потаємну мрію – написати власну картину.

На роботах Олега Кулещова багато архітектурних споруд рідної Чернігівщини. Та найбільше до вподоби його відвідувачам саме його авторські котики, які ніби скандують про прихід весняного тепла.

На першій персональній виставці представлені графічні, олійні та акварельні роботи Олега Кульшова, які ще раз доводять – ніколи не пізно щось починати. Отож, шукайте себе у собі.

Джерело

Новости Чернигова