У Британії показали сцену Євробачення-2023: фото

фотогалерея

КИЇВ. 2 лютого. УНН. Організатори Євробачення-2023 показали, якою буде сцена 67-го пісенного конкурсу, на якій 37 співаків представлятимуть свої країни у Ліверпулі цього травня. Про це інформує УНН, посилаючись на Eurovision.tv.

Цитата

«Архітектура черпає натхнення з широких обіймів, відкриваючи свої обійми Україні, виконавцям шоу та гостям з усього світу. Я зосередився на культурних аспектах і подібності між Україною, Великою Британією і, зокрема, Ліверпулем. Від музики, танцю та мистецтва до архітектури та поезії», — розповів художник-постановник Хуліо Хімеде.

Деталі

Сцена має площу понад 450 квадратних метрів, в її оформленні планують використати понад 1 500 метрів LED-ламп. Також її доповнять 220 квадратними метрами окремих рухомих відеоекранів та понад 700 відеоплитками, вбудованих у підлогу.

«Ми хотіли сценографії, яку люди пам’ятатимуть роками. Для нас дуже важливо, щоб делегації мали якомога більше простору для роботи. Ми хотіли дати їм набір, який має багато варіантів для постановки» — сказав Ендрю Картмелл, виконавчий продюсер конкурсу.

Нагадаємо

Організатори пісенного конкурсу «Євробачення» презентували головний логотип та слоган шоу цього року.

Джерело: УНН