У центрі Чернігова психологи та соцпрацівники надають фахову допомогу всім, хто потребує

Другий день поспіль поблизу епіцентру ракетного удару в Чернігові, якого росіяни завдали 19 серпня, працює мобільна служба Чернігівського обласного центру соціальних служб.

Фахівці надають психологічну допомогу та інші консультації всім охочим. За потреби – скеровують до більш вузьких спеціалістів та відповідних служб.

До роботи залучені психологи громадських організацій.

«Психолог – це не психіатр, і зовсім не йдеться про якісь клінічні діагнози. Психолог допоможе подолати тривожність, власні страхи й негативні емоції, які, на жаль, присутні зараз у нашому житті. Тому не треба боятися звертатися до фахових спеціалістів. Якщо поруч немає людини, яка миттєво допоможе, треба володіти елементарними техніками самодопомоги. З ними можна ознайомитися, зокрема, на сайті програми ментального здоров’я «Ти як?», – розповіла керівниця мобільної служби соціально-психологічної та методичної допомоги при обласному центрі соціальних служб Марія Голік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ЗА ДОПОМОГОЮ ЗВЕРНУЛИСЯ 180 ПОСТРАЖДАЛИХ ЧЕРЕЗ РАКЕТНИЙ УДАР ПО ДРАМТЕАТРУ, – ЧАУС

За допомогою можна звернутися безпосередньо у Чернігівський обласний центр соціальних служб за телефоном (0462) 77-48-25. За словами його директорки Алли Кот, проєкт мобільної служби в області стартував з Носівської громади, де надавалася методична допомога місцевим фахівцям. Поширюватиметься й на інші громади. Втілити таку ініціативу вдалося завдяки Програмі розвитку ООН в Україні та Уряду Канади, які й надали спеціально обладнаний транспорт.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА.

Источник