У «Чернігівській політехніці» планують відкрити військову кафедру

10 лютого відбулася презентація першої в Чернігівській області військової кафедри, яка після проходження ліцензування розпочне роботу на базі НУ «Чернігівська політехніка» та готуватиме молодших офіцерів за різними військовими спеціальностями.

Участь у презентації взяли командувач військ ОК «Північ» Сухопутних військ ЗСУ, Герой України, генерал-майор Віктор Ніколюк, перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем, ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець, представники викладацького складу.

Генерал-майор Віктор Ніколюк підтримав створення нової кафедри та відзначив її важливість для забезпечення підготовки військових кадрів на базі регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ 111 ШКОЛЯРІВ ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА ЗА УСПІХИ В НАВЧАННІ

До речі, раніше військова підготовка студентів університету здійснювалася на базі кафедр військової підготовки Сумського державного університету та Харківського університету повітряних сил. Незабаром, після проходження відповідного ліцензування, студенти військової кафедри «Чернігівської політехніки» отримають можливість проходити навчання та практику безпосередньо на території Чернігівщини. Для цього виділене окреме приміщення у обласному центрі, практичні навички набуватимуться на базі навчальних полігонів Чернігівської області.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОВА

Источник

Новости Чернигова