У чернігівському центрі «Відродження» за 25 років допомогли 45 тисячам дітей

Центр «Відродження» — унікальний заклад в Україні. Він відомий і за кордоном: у центрі лікувалися діти з Прибалтики, Македонії, Польщі та Іспанії. В основу лікувального процесу закладена модель «Тандем», схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Цей досвід позитивно оцінили як українські фахівці, так й іноземні.

У Міжнародний день людей з інвалідністю центр відвідала заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк. Вона оглянула його відділення, а також вручила дітям подарунки і поспілкувалася з колективом закладу.

.

Так, реабілітаційний центр надає комплексні послуги дітям з інвалідністю до 18 років, а також дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Їм допомагають соціально адаптуватися. У закладі впродовж дня можуть перебувати понад двісті дітей.

Крім того, на базі центру з липня 2017 року функціонує блок паліативної допомоги.

«Відродження» працює в Чернігові з 1996 року. Розпочинав роботу як приватний, неприбутковий заклад, розрахований на 30 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Створення та фінансування діяльності здійснювалося за кошти іноземних благодійників.

У 2006 році на базі закладу створена комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради, розрахована на 245 дітей.

Загалом за час існування центру реабілітаційні послуги тут отримали 45 тисяч дітей, зокрема 1070 — цього року.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Источник