У Чернігові 77 школярів з вразливих категорій отримають допомогу за успіхи в навчанні

За підсумками першого семестру цього навчального року заохочувальну допомогу за успіхи у навчанні для дітей з вразливих категорій отримають 77 учнів, які навчаються у закладах середньої освіти Чернігова.

Так, до цих категорій відносяться діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, один з батьків яких загинув в районі проведення АТО/ООС.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету 18 лютого.

Як ми вже інформували раніше, така додаткова допомога виплачується в Чернігові всім дітям з цих категорій, які навчаються на високому та достатньому рівні навчальних досягнень.

Загальний прогнозований обсяг фінансування проведення виплат допомоги за успіхи у навчанні, передбачених цією міською Програмою, становить 450 тисяч гривень.

Як відомо, також у Чернігові з міського бюджету щорічні заохочувальні стипендії в навчальний період року виплачуються переможцям фінальних етапів обласних і всеукраїнських предметних олімпіад. 

Окрім того, є міські стипендії спортсменам, які вибороли призові місця на міжнародних (1-6 місця) змаганнях та в чемпіонатах України (1-3 місця).

Також з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей щомісячна стипендія в навчальний період виплачується учням закладів позашкільної мистецької освіти міста, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських фестивалів, оглядів, конкурсів, виставок і пленерів.

Источник

Новости Чернигова