У Чернігові через перекриття руху на Мазепи вносяться зміни в рух громадського транспорту

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху транспорту на ділянці вулиці Івана Мазепи від Площі Перемоги до вулиці Музичної з 21 жовтня по 23 жовтня вносяться зміни в рух громадського транспорту.

 

А саме:

 

Рух тролейбусів маршруту № 4 від Автозаводу за своїм маршрутом по проспекту Миру та вул. І. Мазепи до Площі Перемоги скерувати по проспекту Перемоги до залізничного вокзалу – у прямому та зворотному напрямках.

 

Рух тролейбусів маршруту № 7 від міської лікарні № 2 за своїм маршрутом по проспекту Перемоги до Площі Перемоги продовжити до залізничного вокзалу – у прямому та зворотному напрямках.

 

Рух автобусів міських маршрутів № № 3, 17, 30, 35 і 44 від Головпоштамту за своїми маршрутами по проспекту Перемоги скерувати по вул. Попудренка, Промисловій, Музичній, Івана Мазепи і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

 

Рух автобусів міських маршрутів № № 36 і 47 від залізничного вокзалу за своїми маршрутами по проспекту Перемоги скерувати по вул. Жабинського, Старобілоуській, Гагаріна, Дніпровській, Попова, Текстильників, Самоквасова, Івана Мазепи і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ НА ТРИ ДНІ ПЕРЕКРИЮТЬ РУХ ВІД «ТАНКУ» ДО ВУЛИЦІ МУЗИЧНОЇ

 

«Прохання, надану інформацію взяти до уваги та заздалегідь планувати свій час», – йдеться у повідомленні управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради.

 

Фото з мережі

 

 

 

Источник