У Чернігові через ремонт вносяться зміни в автобусні маршрути №25, 25А та 27: схема об’їзду

З 24 по 26 лютого у звʼязку з проведенням аварійних робіт КП «Чернігівводоканал» на ділянці дороги по вулиці Олександра Довженка (раніше вулиця Толстого) біля будинків 4-6 вносяться тимчасові зміни до автобусних маршрутів 25/25А та 27.

Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку на своїй сторінці у Facebook.

Обʼїзд перекритої ділянки здійснюватиметься за наступною схемою:

 

Автобус №27: від кінцевої зупинки «Міська лікарня №2» доїхавши до вулиці Єлецька автобуси продовжуватимуть рух цією вулицею з подальшим виїздом на вулицю Тиха та вулицю Князя Чорного, потім повертатиметься на свій маршрут на вулицю Олександра Довженка в районі школи №4. В зворотному напрямку обʼїзд перекритої ділянки здійснюватиметься аналогічним чином.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРЕЗ МОБІЛІЗАЦІЮ У ЧЕРНІГОВІ НЕ ВИСТАЧАЄ ВОДІЇВ: КЕРМУВАТИ ТРОЛЕЙБУСАМИ ТА АВТОБУСАМИ ЗАПРОШУЮТЬ ЖІНОК

Автобуси №25/25А: від кінцевої зупинки «Завод «Силікат» звертатиме з вулиці Олександра Довженка на вулицю Князя Чорного з подальшим рухом вулицями Тиха Єлецька та повертатиметься до свого звичного маршруту на вулицю Єлецька. В зворотному напрямку обʼїзд перекритої ділянки здійснюватиметься аналогічним чином.

Тролейбусний маршрут № 8 тимчасово не працюватиме!

Про відновлення руху тролейбусів №8 та повернення до звичайних маршрутів автобусів №25/25А та № 27 буде повідомлено додатково!

Фото — ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова