У Чернігові джазовий гурт представив свою програму

Концерт за участю гуру вітчизняного джазу Олексія Когана ніколи не буває «просто концертом». Це завжди в першу чергу спілкування з глядачем — розмова про музику, про життя…

12 серпня New Jazz in Kyiv Band (Артем Менделенко — саксофон, Родіон Іванов — клавішні, Олексій Коган — бас, Валерій Волков — ударні, плюс один з найвідоміших українських гітаристів Сергій Гризлов) представив глядачам свою програму на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру, який цього літа щосуботи приймає найяскравіших зірок української джазової музики. Про цн повідомили у прес-центрі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Олексій Коган і його колектив добре відомі чернігівським поціновувачам джазу: музиканти вже неодноразово виступали на цій сцені. Разом з Сергієм Гризловим, за плечима якого не тільки записи і виступи з відомими гуртами, серед яких, наприклад, Pianoбой, а й участь в бойових діях на Сході, вони розкрили глядачам неймовірний настрій знаменитих джазових композицій.

Невигадані історії зі світу музики — часом веселі, часом не дуже, розказані Олексієм Коганом, довершили неповторну позитивну атмосферу концертної програми.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова