У Чернігові до Дня Збройних Сил України погасили поштові марки. ФОТО

Сьогодні, 6 грудня, у Чернігові відбулося спецпогашення нових поштових марок «Зброя Перемоги» з нагоди Дня Збройних Сил України.

 

Марковий аркуш «Зброя Перемоги» складається з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння: «Вільха», «Нептун», «Стугна-П», «Байрактар ТБ2», FGM-149 «Джавелін», «M142 Хаймарс». Крім марок також було випущено конверт «Перший день», немаркований конверт та картку.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УКРАЇНА ПОВЕРНУЛА З ПОЛОНУ ЩЕ 60 ВОЇНІВ. ФОТО

 

Тираж маркового аркуша – 200 тисяч примірників. Вартість маркового аркушу – 90 грн., з яких 18 грн – благодійний внесок. Номінал кожної марки – U (12 грн), відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.

 

 

Випуск – благодійний: частину зібраних коштів буде спрямовано на допомогу Збройним Силам України.

 

 

Придбати поштовий випуск «Слава Збройним Силам України!» можна з 6 грудня в міських відділеннях Укрпошти по всій країні, офіційному онлайн-магазині Укрпошти та її офіційних відділення на маркетплейсах. На продаж конверту «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше двох на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок одного виду на одне замовлення.

 

Автори випуску «Слава Збройним Силам України!» – художники-графіки Сергій та Олександр Харуки.

 

 

Джерело – Чернігівська ОВА

 

 

Источник

Новости Чернигова