У Чернігові добудували та відкрили для учнів новий корпус музичної школи №1 імені Вільконського

19 жовтня, у Чернігові на вулиці Шевченка урочисто відкрили новий корпус Чернігівської музичної школи №1 імені Вільконського. Його будівництво тривало з 18 серпня 2018-го року.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міськради.

Будували новий корпус за умов співфінансування міського та державного бюджетів. За словами чернігівського міського голови, з міського бюджету на це витратили 8,4 млн грн, а з державного бюджету — 6,2 млн грн. Також він зазначив, що державні кошти були спрямовані на цей об’єкт зусиллями тодішнього народного депутата України Сергія Березенка.

Також Владислав Атрошенко відзначив, що на тій території була незаконно збудована баня. Порозумівшись з її власником місцева влада без конфліктів знесла будівлю, і на її місці планує створити сквер з відкритим концертним майданчиком.

Нову будівлю з основною з’єднали переходом, а саме легкою конструкцією з вітражних систем. У новому корпусі наявні 25 музичних класів та зал для хорового співу.

Площа забудови складає 301,4 кв.м, а загальна площа її приміщень — 620 кв.м. За рахунок другого поверху нове приміщення вдвічі більше, ніж колишнє.

Крім того, в рамках цього проєкту були закуплені меблі й деякі музичні інструменти.

Нагадаємо, що раніше на місці нового корпусу розташовувався старий одноповерховий будинок, де теж проводили заняття. Він був аварійний і не задовольняв потреби, оскільки кількість бажаючих займатися мистецтвом постійно збільшувалася.

Источник

Новости Чернигова