У Чернігові мобілізували більшість чоловіків в драмтеатрі

До Чернігівського драмтеатру надійшов лист з Територіального центру комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП) про виклик туди 34 військовозобов'язаних працівників театру, зокрема акторів та технічного персоналу.

Після відвідин ТЦК та СП деякі з працівників вже відправились на військові навчання.

Про це повідомляє Суспільне Чернігів з посиланням на художнього керівника театру та Заслуженого артисту України Андрія Бакірова.

«Я зараз не готовий сказати точно, скільки це чоловік. Сім акторів, два звукооператори, один монтувальник, один музикант-скрипаль. Я не хочу когось там забути. Список у нас великий. Лист прийшов на 34 людини, саме розпорядження виклику до військкомату. Там були навіть ті, хто вже служить у Збройних силах України», – уточнив він.

За його словами, орієнтовно сім-вісім людей в ТЦК та СП відправили на дообстеження, а решту відправили на навчання:

«В нас Заслуженому артисту України Кукавєрову вже 56 років. І там є в цих списках водій наш, якому 59, мабуть, буде. Його відпустили поки на дообстеження».

Бакіров каже, що драмтеатр не отримав статусу критично важливого підприємства для регіону, хоча запит на це з відповідними документами робили. Через це в театрі не мали можливості бронювати своїх співробітників.

«Наш театр, не зрозуміло на який час, але буде закритим. Ми практично нічого не можемо робити. Тільки працювати над чимось новим. Зараз всі в такому шоковому стані. Забрали практично всіх чоловіків. Залишилися ті, які мають з певних причин бронь, також молодий актор, якому 24 роки, хтось навчається, і пенсіонери».

Нагадаємо, що у Чернігівському молодіжному театрі 17-18 травня скасували дві вистави — «Зачарована Десна» та «Бравий вояка Швейк». Це пов'язано з мобілізацією трьох акторів. Загалом до кінця травня обіцяли скасовувати ще декілька вистав.

Источник

Новости Чернигова