У Чернігові на місцях запеклих боїв та трагічних подій березня 2022 року встановлять пам’ятні знаки

Зафіксувати місця героїчних битв та трагічних подій, спричинених злочинними діями російської армії. У Чернігові розпочали роботу над вшануванням, в першу чергу, пам'яті військових та цивільних, які загинули під час активних бойових дій у лютому-квітні 2022 року.

 

Таке доручення дав виконувач міського голови Чернігоіва Олександр Ломако  під час однієї із загальноміських нарад. 

 

“Пам'ятні знаки, або стели на в'їздах у місто, де велися найзапекліші бої. Почнемо з мікрорайону Масани, де росіяни знищили наш танк і його екіпаж. А також це Подусівка, Бобровиця, ЗАЗ та район автомобільного мосту. Ми маємо гідно вшановувати місця подвигів наших Героїв, місця наших втрат. Такі пам'ятні локації потрібно розробляти вже зараз”, — говорить Олександр Ломако.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МІСТІ СТВОРЯТЬ МУЗЕЙ «СТІЙКІСТЬ ЧЕРНІГОВА»: ЯКИМ ВІН БУДЕ І ЩО УВІЙДЕ В ЕКСПОЗИЦІЮ?

 

Це питання було винесено на обговорення робочої групи, яка працює над "Музеєм Стійкості" (експозиція буде присвячена подіям лютого-квітня 2022 року і стане частиною музею міста), яка засідала цього тижня.

 

 

Серед її членів історики, краєзнавці та громадськість. Вони підтримали цю пропозицію і відзначили важливість встановлення таких пам'ятних знаків саме зараз, не чекаючи завершення війни. Обговорили як місця, де це потрібно зробити, так і можливий вигляд цих знаків

 

Джерело — Чернігівська міська рада.

 

Источник