У Чернігові на розширення дороги на Масани планують виділити 57 мільйонів гривень у 2024 році

57 мільйонів гривень планують виділити з бюджету Чернігова наступного року на розширення дороги на Масани, яка проходить під залізничним мостом.

7 листопада виконком погодив надання містобудівних умов для цього проєкту.

Про це сказав виконувач обов’язків міського голови Олександр Ломако, повідомляє Суспільне.

«Шляхопровід на Масани – це найбільший, мабуть, проєкт, який ми хочемо зробити в наступному році. Це велика проблема для міста, для тих, хто живе в цьому мікрорайоні або їздить, низька пропускна спроможність і завжди затор. Населення там збільшується, там будуються будинки й будуть будуватися. Ми дійдемо до того, що просто цей район буде заблокований», — каже в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Як ідеться у пояснювальній записці: «Дана проблема не лише ускладнює щоденне пересування мешканців, але й ставить під загрозу їх життя та здоров’я, оскільки існує підвищена вірогідність ненадання своєчасної допомоги екстреними службами, а при екстреній евакуації неконтрольований затор. … Оптимальним шляхом розв'язання даного питання може стати проведення реконструкції вулиці Любецької зі збільшенням отвору шляхопроводу та розширенням проїзної частини дороги до чотирьох смуг руху, по дві у кожному напрямку».

«Ми виділяємо, при потребі значно більшій, 57 мільйонів на цей проєкт. Подивимося, чи будемо його реалізовувати, я думаю, що це потрібно місту, тому що там, у Масанах, вже під 30 тисяч людей населення», — сказав Ломако.

Чи реалізовуватимуть проєкт у наступному році, залежатиме від остаточного розміру бюджету Чернігова.

Источник

Новости Чернигова