У Чернігові не буде святкової ялинки та жодних заходів до Нового року

У Чернігові не планують організовувати традиційне новорічне містечко та проводити жодних офіційних та неофіційних заходів до свята Нового року.

 

Про це Суспільному розповів начальник міського управління культури та туризму Олександр Шевчук.

 

За його словами, це питання обговорювалось вже кілька разів і на останньому з обговорень присутні дійшли до висновку, що ніяких заходів на Новий рік у Чернігові планувати не будуть.

 

«Але, якщо казати про якісь елементи декору та певну атмосферу, то це можливо буде. Говорити про повноцінне святкування Нового року — це виключено, враховуючи ситуацію, яка склалася в місті Чернігові», – каже Шевчук.

 

Також він додав, що встановлення новорічної ялинки коштує певних грошей та те, що присутність її одної на площі «не зіграє ніякої ролі».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАРИФИ НА ТЕПЛО ТА ГАРЯЧУ ВОДУ У ЧЕРНІГОВІ ЗАЛИШАТЬСЯ НА МИНУЛОРІЧНОМУ РІВНІ

 

«В Києві думають над місцем встановлення ялинки, але це більш як політичний крок, який показує, що столиця України незламна. Наша ж задача, як прикордонного міста, враховуючи відключення електрики, неясну ситуацію із зимою, то нам краще подумати про елементи атмосфери, вітання дітей. Це все має бути локально і сам формат ми маємо переосмислити та переглянути. Про те як було раніше, зараз просто треба забути. Варто розуміти, що ми зараз живемо в трошки іншій реальності. Але при цьому треба розуміти, що життя йде і його варто проживати так, як і весь наш український народ», – говорить начальник управління.

 

 

Источник