У Чернігові офіцер «СОБ» виявив біля школи підозрілий предмет

Сьогодні, 28 березня, під час обстеження території поблизу чернігівської школи офіцер Служби освітньої безпеки виявив у землі підозрілий предмет, візуально схожий на міну. Пильний поліцейський негайно відреагував на знахідку й убезпечив дітей від наближення до ймовірно вибухонебезпечного предмета. 

Про це повідомляють у поліції Чернігівського району.

Офіцер «СОБ» повідомив про знахідку колег і забезпечив охорону місця події, аби школярі та місцеві мешканці перебували на безпечній відстані від предмета.  

На місце події прибули слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції та вибухотехніки обласної поліції. 

Вибухотехніки оглянули підозрілий предмет – він не становить загрози і не є небезпечним. Однак вибухотехніки подякували офіцеру «СОБ» за уважність, вилучили предмет і направили на подальші дослідження. 

Поліція нагадує: якщо ви виявили підозрілий предмет, у жодному разі не торкайтеся його. Негайно відійдіть на безпечну відстань, попередьте про небезпеку навколишніх і повідомте на лінію «102», або «101». Дочекайтеся приїзду спеціальних служб і вкажіть місце й обставини виявлення предмета.

У жодному разі не можна підходити, а також пересувати, розбирати, нагрівати виявлений предмет та намагатися його знешкодити. Крім того, важливо не допускати до знахідки сторонніх осіб, допоки не прибули фахівці.

Tags

Источник

Новости Чернигова