У Чернігові підписали меморандум із Німецьким товариством міжнародного співробітництва

У Чернігові підписали меморандум з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Меморандум має сприяти покращенню фахових, інфраструктурних та інституціональних спроможностей громади у сферах сталого функціонування систем життєзабезпечення та критичної інфраструктури,  забезпечення населення житлом та доступу до об’єктів соціальної інфраструктури.

GIZ – багаторічний парнер нашого міста. Завдяки його участі ще до початку повномасштабної російсько-української війни реалізовано проєкт тепломодернізації будівлі пологового будинку, а після 24 лютого 2022 року організація, наприклад, допомогла з будівництвом та устаткуванням для модульної лікарні, що на території міської лікарні №3, реконструкцією водопроводу по вул. Квітневій, відновленням школи №3 після ракетного удару рф 19 серпня 2022 року.

«Ми й надалі підтримуватимемо розвиток Чернігова. Це може бути не тільки технічна, але й частково соціальна допомога. Окрім фізичної роботи, наприклад, будівництва, ми пропонуємо наші консультаційні послуги. Фінансування буде надаватися десь на середньому рівні. Але згодом плануємо розширити діяльність і залучити більш коштовні проєкти», – говорить директор проєкту Ерік Швайкхард.

Источник

Новости Чернигова