У Чернігові почали демонтаж шкіл №18 та №21, які були зруйновані російським авіаударом. ФОТО

У Чернігові розпочали демонтаж двох шкіл в мікрорайоні Подусівка — №18 та №21. Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії РФ. Споруди не підлягають відновленню, згідно проведених експертиз.

 

Роботи з демонтажу виконуються в межах домовленостей між Чернігівською міською радою та ПРООН. 

 

«Партнери повністю їх фінансують, а також самостійно визначали підрядника, який здійснює демонтаж. Крім того, маємо з ними ще один спільний напрямок роботи. Вони придбали кілька одиниць техніки й передали їх в комунальну власність Чернігова – бульдозер, самоскид з вантажопідйомністю 32 т. В роботі ще навантажувач», – повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 2000 ЗАЯВ ДО ВСТУПУ В ПЕРШИЙ КЛАС

 

 

В планах на місці зруйнованої школи №21 побудувати нову з потужністю 1 110 учнів та учениць. Проєктуванням вже займається управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. Також цей заклад освіти буде мати бомбосховище згідно з всіма вимогами та стандартами.

 

 

«Коли буде готовий проєкт, розпочнеться робота з пошуку і залучення зовнішніх партнерів для його реалізації», – зазначає Ломако. 

 

Стосовно доступу до освіти мешканців мікрорайону Подусівка, де в один день ворог знищив дві школи, то діти тимчасово обирають для себе інші ЗНЗ: №13, 14, 20, 32 тощо.

 

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради.

Фото — пресслужба Чернігівської міськради.

 

Источник

Новости Чернигова