У Чернігові поки не підніматимуть ціни на квартплату

У Чернігові поки не підніматимуть ціни на квартплату, що планувалось через підвищення тарифу на електроенергію.

Про це у коментарі Суспільному розповіли керівники міських ЖЕКів.

Збільшення тарифів очікувалось на 30-34%. Тепер ці розрахунки не актуальні, нині комунальні підприємства готують нові, розповів керівник КП «Новозаводське» Олександр Антонов.

«В платіжних квитанціях ми повідомили споживачів, що цього місяця не буде підняття цін», — сказав Олександр Антонов.

«Ми відтермінували рішення на два місяці у зв’язку з підняттям тарифу на електроенергію, зараз готуємо перерахунок і чекаємо на остаточне рішення Кабміну», — повідомив керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара.

10 червня начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський у відеозверненні повідомив, що отримав проєкти рішень щодо підвищення тарифів на утримання багатоквартирних будинків і прибудинкових територій. Він також опублікував фотографії цих документів від комунальних підприємств «ЖЕК-10», «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК-13».

У коментарі Суспільному керівники зазначених комунальних підприємств пояснили, що ці документи вже не є чинними та після перерахунку вони подаватимуть нові.

Нагадаємо, від початку червня в Україні вартість електроенергії збільшилася майже на 64%. Відтепер новий тариф становитиме 4,32 грн/кВт для всіх споживачів незалежно від обсягу споживання і діятиме до кінця квітня 2025 року. Про це повідомило Міністерство енергетики. Також в Кабміні готують рішення про підняття податків, зокрема, підвищення розміру ставок податку на додану вартість (ПДВ) та військового збору.

Источник

Новости Чернигова