У Чернігові попрощалися із загиблим поліцейським Богданом Бондарчуком. ФОТО

16 лютого у Чернігові провели в останню путь поліцейського «Корпусу оперативно-раптової дії» поліції Чернігівської області Богдана Бондарчука, який загинув 13 лютого під час оборони Бахмута на Донеччині.

 

Богдан Бондарчук народився 13 березня 1982 року. У 1999 році закінчив Хмільницьку середню школу Чернігівського району. Після завершення строкової служби у Збройних силах, в 2002 році Богдан розпочав службу в органах внутрішніх справ. З 2015 року – в лавах спецпідрозділу поліції Чернігівщини, а з 2018 року – у КОРДі.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ НАГАДАЛИ, В КОГО Є ПРАВО НА ВІДСТРОЧКУ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ ТА СКІЛЬКИ ЧАСУ ВОНА ДІЄ

 

Під час авіаційних та ракетних обстрілів Чернігова Богдан Бондарчук разом з іншими спецпризначенцями та військовими забезпечував прикриття роботи рятувальних служб з відновлення критичної інфраструктури міста. В березні 2022 року під ворожими артилерійськими та мінометними обстрілами допомагав мирним чернігівцям та евакуював з міста жінок, дітей та поранених.

 

 

«Богдан був одним із кращих у підрозділі і до кінця залишився вірним Присязі. Він завжди міг підставити дружнє і надійне плече допомоги. Ми знали: якщо на завдання виїжджає Богдан – воно буде виконано на 100%. Наш святий обов’язок – помститися ворогу за смерть нашого побратима Богдана. І ми це неодмінно зробимо», – сказав колега загиблого КОРДівця.

 

 

16 лютого поховальна церемонія зібрала сотні людей. Попрощатися з поліцейським прийшли рідні та близькі загиблого, керівництво поліції Чернігівщини, бойові побратими та небайдужі чернігівці. Односельці з Хмільниці Чернігівського району зустрічали поховальну процесію живим коридором.

 

 

У полеглого залишилися мати, дружина, син та дві маленькі донечки.

 

Фото — Поліція Чернігівської області.

 

Источник