У Чернігові поряд із зупинками громадського транспорту встановлять 10 модульних укриттів з автоматичними замками

У Чернігові поряд із зупинками громадського транспорту планують встановити 10 модульних укриттів, обладнаних автоматичними замками, які відкриватимуться під час повітряної тривоги.

Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако під час загальноміської наради 23 квітня.

Він також додав, що укриття мають бути виключно з автоматичними замками, адже  в іншому випадку вони перетворюються на «громадські вбиральні».

«Я розчарувався у цих укриттях, коли побув у Дніпрі й подивився, що там всередині. Не хочу публічно про це говорити, але ви можете здогадатися, що там відбувається. По суті, це громадський туалет. Перш ніж  встановлювати ці укриття, і у шести вже встановлених, потрібно зробити там автоматичні замки, які відкриватимуть укриття тільки під час тривоги за допомогою картки. Крім того, їх треба налаштувати так, щоб вони працювали коли немає світла та інтернету», – сказав під час наради в.о. міського голови. 

Зараз у місті вже є шість таких захисних споруд  і їх кількість збільшать коштом міського бюджету до 16. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГОРОДНІ В ПІДВАЛІ ЛІКАРНІ ОБЛАШТУВАЛИ УКРИТТЯ, ДЕ МОЖНА БУДЕ ПРОВОДИТИ ОПЕРАЦІЇ ПІД ЧАС ТРИВОГ. ФОТО

Крім того, в.о. міського голови доручив начальникам ЖЕКів та керівникам ОСББ визначити укриття в багатоквартирних будинках, якими постійно користуються люди і там також поставити подібні замки, які б відчинялися автоматично у випадку повітряної тривоги. А в подальшому обладнати такими замками двері у всіх підвалах. 

Джерело – пресслужба Чернігівської міської ради.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова