У Чернігові стартували ремонтні роботи дорожнього покриття у місті. Техніка та спеціалісти КП «АТП-2528» вже працюють на площі біля залізничного вокзалу, проспекті Миру (ЗАЗ), проспекті Левка Лук'яненка. Покриття відновлюють на заздалегідь підготовлених ділянках, згідно з технологією поточного ремонту.
Особливості і графіки запланованих дорожніх робіт обговорювали під час загальноміської наради 9 квітня.
Вулиця Любецька
Старт робіт запланований на травень, а відкриття проїзду – в червні.
Вулиця Івана Мазепи
Тут також роботи мають розпочатися в травні. Мова про ділянку від коли на Шерстянку до кола біля АЗК. Попередній термін робіт – до трьох місяців. Асфальтування планують виконувати без повного перекриття цього відрізку дороги.
Перехрестя вулиць Мазепи-Музична
Спочатку КП «Чернігівводоканал» замінить там водогін та каналізаційну трубу, після вже буде виконано асфальтування.
Перехрестя вул. Пашина-Терборони
Якщо буде досягнуто домовленостей про перенесення блокпосту, то цю ділянку відремонтують. В іншому випадку немає сенсу ремонтувати йшлося під час наради, бо внаслідок руху вантажної техніки покриття буде зруйновано.
Перехрестя проспект М. Грушевського — Левка Лук’яненка
«Визначаємося з площею відновлення покриття. Мінімум 5-6 тис. кв.м, за наявності коштів краще зробити 20-21 тисячу», – повідомив Олександр Ломако.
Джерело – пресслужба Чернігівської міської ради.