У Чернігові створять список головних проблем аби економніше витрачати гроші з бюджету

У міської влади є два місяці аби розробити, представити та ухвалити бюджет міста на 2021 рік. Час обмаль, а по багатьох питаннях досі немає конкретики.

Зокрема, начальниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко заявила про те, що досі невідомо, якою буде ситуація з фінансуванням освіти через невизначеність із субсидією з держбюджету на цю галузь.

– Якщо постанова, яка існує, але поки призупинена, діятиме, то нам не вистачатиме приблизно 30% від необхідного обсягу, – попередила вона.

Міський голова Владислав Атрошенко погодився з тим, що місто досі не знає власних фінансових можливостей на 2021 рік і у зв`язку з цим попросив керівників управлінь та комунальних підприємства підготувати перелік «найбільш нагальних і кричущих проблем».

– Складаєте список: найбільша проблема, за нею – наступна і так далі. З кожним пройдемося по списку і будемо запускати проектантів. А далі будемо дивитися на наші можливості, – запропонував мер таку схему аби не втрачати потім час.

З великою долею імовірності у цьому пріоритетному списку опиниться закупівля прибиральної техніки для ЖЕКів.

Також підлеглі отримали від міського голови завдання проїхатися містом і визначити кіоски та старі зупинкові комплекси, які потрібно прибрати у 2021 році.

– Зробіть аудит по термінах дії договорів МАФів та зупинок. І – відповідний план роботи, – доручив Атрошенко керівникам управління земельних ресурсів, КП «Муніципальна варта» і своєму заступнику Олександру Ломаку.

Источник

Новости Чернигова