У Чернігові в пологовому будинку відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

У Чернігівському пологовому будинку 18 травня офіційно відкрили гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Працюватиме він для жінок з інвалідністю, жінок, які постраждали від домашнього чи ґендерного насильства, жінок ВПО, які зазнали насильства на окупованих територіях чи в місцях активних бойових дій.

 

Цей кабінет облаштований інклюзивним обладнанням — універсальним гінекологічним кріслом з електричним приводом, що опускається і підіймається на належну висоту, з урахуванням потреб жінок з інвалідністю.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИТЯЧУ ЛІКАРНЮ У ЧЕРНІГОВІ ОБЛАДНАЛИ СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ

 

Тепер тут надаватимуть кваліфіковану, конфіденційну та безкоштовну допомогу психологи та акушери-гінекологи цілодобово і без вихідних. Здійснюватимуть профілактику ВІЛ, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, запобігання небажаній вагітності, надаватимуть невідкладну допомогу жертвам зґвалтувань тощо.

 

Генеральний директор пологового будинку Василь Гусак розповів, що раніше пацієнток лікарі перекладали на руках. Тепер, завдяки такому сучасному обладнанню, надавати послугу буде значно легше, людина сама зможе пересідати на крісло, без допомоги стороннього.

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

 

Источник