У Чернігові виділили кошти на закупівлю дронів та реабілітаційного обладнання для міських лікарень

У Чернігові виділили кошти для придбання техніки для військових та медобладнання для системи реабілітації. Таке рішення ухвалили депутати на позачерговій сесії Чернігівської міської ради 1 листопада.

Так, до муніципалітету звернулися військові з проханням допомогти та профінансувати, в тому числі закупівлю безпілотників.

«Надаємо 5 млн грн, за зверненням військових частин, на ТРО. Те, що я можу повідомити, значна частина цих коштів буде спрямована саме на безпілотники», — повідомив під час засідання в.о. міського голови Олександр Ломако. 

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ:  КОМАНДА «НАДІЇ» ПЕРЕДАЛА ДРОНИ, ПРИЛАДИ НІЧНОГО БАЧЕННЯ ТА СТАНЦІЇ STARLINK БІЙЦЯМ СПЕЦІАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ ГУР МО

Також внесені зміни до бюджету, якими передбачена фінансова можливість придбання медобладання для міських лікарень. Зокрема, мова про підсилення системи реабілітації. 

«Відповідно до звернення управління охорони здоров'я ЧМР, пропонується спрямувати на міську лікарню №2  кошти — 14 млн грн для придбання обладнання для оснащення офтальмологічного відділення, що потрібно для укладання договорів із НСЗУ на наступний рік. А також, 29 млн 400 тис. грн для облаштування реабілітаційного відділення», — повідомила під час розгляду питання начальниці фінуправління ЧМР Олена Лисенко.

            

Джерело – пресслужба Чернігівської міської ради.

Фото – ілюстративне.

Источник

Новости Чернигова