У Чернігові відкрилася святкова Резиденція Святого Миколая

У Чернігові 1 грудня відкрилася святкова Резиденція Святого Миколая у головному відділенні «Укрпошти».

Вона працюватиме впродовж всього місяця.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на директора Чернігівського регіону АТ «Укрпошта» Олександра Бородавка.

«Всі діти можуть писати листи Святому Миколаю, Санта Клаусу, іншим новорічним чарівникам, відправляти їх через чарівні поштові скриньки, які встановлені на всіх відділеннях поштового зв’язку і чекати відповідь. Відповідь обов’язково від новорічного чарівника буде», – каже він.

З його слів, до 10-го грудня у Чернігівському головному відділенні «Укрпошти», центральному відділенні Бобровиці, Мени та Ніжина з’являться додаткові локації від ЮНІСЕФ – фотозони та місця для проведення майстер-класів.

Також кожна дитина зможе доєднатися до спільної акції, організованою разом з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ — «Диводій до Різдва».

А до 15-го грудня діти можуть зробити спеціальний лист – намалювати або написати щось будь-якій незнайомій дитині. Лист можна відправляти без марки за адресою «місто Київ. Хрещатик, індекс: 01001».

«Після вже двадцятих чисел ми покажемо, як новорічні чарівники дійсно пакують всі ці листи і роблять так, щоб вони дісталися всім діткам на території України. Також наші партнери з ЮНІСЕФ кожного тижня після 10 грудня і до кінця року будуть проводити майстер-класи в цьому відділенні, а також в трьох відділеннях нашої області. Майстер-класи з написання листів нашому чарівнику, виготовлення хенд-мейд цих листів тощо, різні активності», — каже Олександр Бородавко.

Источник

Новости Чернигова