У Чернігові відзначать День пам’яті та примирення та 76-ту річницю перемоги над нацизмом: програма заходів

Протягом двох днів, 8 та 9 травня, у Чернігові вдзначатимуть День пам'яті та примирення та 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війни. На ці дати запланований ряд урочистих заходів, які пройдуть в декількох локаціях міста.

 

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

 

Зокрема, 8 травня, субота:

 

09:00 — покладання квітів до Меморіалу жертвам нацизму з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі керівництва області й міста, членів громадських ветеранських організацій та громадськості.

 

Місце проведення: Меморіал жертвам нацизму (колишнє урочище Подусівка).

 

10:00 — покладання квітів до Братської могили з нагоди Дня пам’яті та примирення за участі керівництва області й міста, членів громадських ветеранських організацій та громадськості міста.

 

Місце проведення: сквер ім. М. М. Попудренка (Братська могила, меморіальна стела загиблим учасникам АТО/ООС і Героям Небесної Сотні).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ 71 ВЕТЕРАН ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ОТРИМАЄ ДОПОМОГУ ВІД МІСТА ДО 76-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ

 

9 травня, неділя

 

10:00 — відбудеться покладання квітів до Вічного Вогню на Меморіалі Слави з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі керівництва області й міста, членів громадських ветеранських організацій та громадськості міста.

 

Місце проведення: Меморіал Слави (верхній майданчик).

 

12:00 — поминальний захід за загиблими за свободу та незалежність України 
 

Місце проведення: біля каплички на міському кладивищі «Яцево»

 

Фото — ілюстративне.

 

Источник