У Чернігові встановлять нову систему оповіщення

Міськрада у співпраці з партнерами працює над встановленням у Чернігові нової системи оповіщення.

 

Про це повідомив під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в.о. міського голови Олександр Ломако.

 

Він дав доручення управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготувати проєкт рішення і винести на розгляд виконавчого комітету Чернігівської міської ради, який дасть старт процесу погодження робочого проєкту по запуску міської автоматизованої системи центрального оповіщення.

 

Кошти міського бюджету на реалізацію не витрачатимуть. 

 

Над реалізацією цього проєкту працює Чернігівська міська рада, Чернігівська обласна військова адміністрація та американські партнери.

 

— Міжнародні партнери Чернігова проявили ініціативу це зробити і певна робота вже з цього питання проведена. Нова система має бути сучасною і відповідати всім вимогам, враховуючи досвід інших країн. Вона передбачає 12 пунктів на території міста, які вмикатимуться централізовано і покриватимуть всю територію міста. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ПОШКОДЖЕНІ ВНАСЛІДОК РАКЕТНОГО УДАРУ 19 СЕРПНЯ ВІКНА ПЛАНУЮТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ ПРОТЯГОМ 2 МІСЯЦІВ

 

Та система, яка зараз працює у місті, вона знаходиться на балансі департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА. Нова ж буде на балансі міста, ми за неї будемо відповідати, — повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

 

Джерело – пресслужба Чернігівської міської ради

 

 

Источник