У Чернігові встановлять парклет: де це буде та скільки коштуватиме

У Чернігові презентували попередній проєкт, направлений на розвиток велосипедної інфраструктури в місті. Він реалізовуватиметься в рамках співпраці між Чернігівською міською радою та компанією Glovo за активної участі ГО «Еко Місто». Робоча зустріч відбулася у п'ятницю, 31 березня, у будівлі міської ради.

Це буде зона відпочинку для пішоходів та велосипедистів, яка передбачає встановлення вуличних меблів, веломайстерні, озеленення, а також упорядкування вело- та пішоходного руху.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДНІЙ З ГРОМАД ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ВИСАДИЛИ МАЙЖЕ ПІВТОРА ГЕКТАРА ЛІСУ. ФОТО

 

Представив цей проєкт екоактивіст та керівник громадської організації «ЕкоМісто» Сергій Безбородько. За його словами, загалом розглядали кілька локацій, але зупинилися на тій, що розташована на проспекті Левка Лук’яненка, поблизу магазину «Сіверський».

Цей проєкт реалізовуватиметься без капітального будівництва. Він передбачає облаштування велодоріжки, дорожньої розмітки, вело-СТО — павільйону для обслуговування велосипедів, паркувальних стовпчиків, а також матиме зони відпочинку й контейнерне озеленення. Бюджет цієї ініціативи — 600 тисяч гривень (фінансування Glovo).

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міськради.

 

Источник