У Чернігові з 1 березня тимчасово вносяться зміни в рух транспорту

У зв'язку з ремонтними роботами на ділянці дороги на вулиці Любецька (від вулиці І. Мазепи до Ріпкинської),  з 1 березня вносяться зміни до тимчасових міських маршрутів громадського транспорту.

Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку.

Тролейбусний маршрут № 8Т скорочується до центральної частини міста, а саме – від зупинки вул. Малясова рух тролейбусів скореговано по вул. Івана Мазепи, з подальшим виїздом на Проспект Миру та далі за звичним маршрутом по Проспекту Перемоги, вул. Івана Мазепи, вул. Толстого до кінцевої зупинки «Міська лікарня № 2».

Автобус № 29, рухаючись від кінцевої зупинки "Автозавод" та «вул. Незалежності», здійснюватиме об'їзд перекритої ділянки, звертаючи з вул. Любецька на вул. Мартина Небаби,  виїжджатиме на Проспект Миру, і далі рухатиметься за своїм звичним маршрутом.

В зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду .

Автобус № 25 прямуючи від кінцевої зупинки "вул. Курсанта Єськова"  змінюватиме свій маршрут від вул.Тероборони (колишня вул. Гагаріна), звідки повертатиме на вул. Старобілоуська, виїзжджатиме на вул. Жабинского, далі на вул. І. Мазепи і далі за звичним маршрутом до кінцевої зупинки "Завод Силікат"

В зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду.

Автобус № 26 від кінцевої зупинки "вул. Ціолковського" об'їжджатиме перекриту ділянку, звертаючи з вул. Тероборони (колишня Гагаріна),  на вул.  Старобілоуська, далі рухатиметься по вул. Жабинського, вул. І. Мазепи  звідки потраплятиме на Проспекту Миру і їхати далі за звичайним маршрутом.

В зворотному напрямку автобус прямуватиме аналогічно, за схемою об'їзду.

«Просимо пасажирів враховувати зазначені зміни, заздалегідь продумувати свої маршрути та планувати свій час», – йдеться у дописі.

Источник

Новости Чернигова