У Чернігові з 29 квітня послаблять карантинні обмеження: що працюватиме

У Чернігові з 29 квітня дещо послабили карантинні обмеження. Так, кафе і ресторанам дозволили відкрити літні майданчики, а також працювати тим підприємцям, хто має змогу це робити на відкритому повітрі. Також з 5-го травня відкриють всі дитячі садочки, а учні 1-4 класів повернуться до стаціонарного навчання.

 

Відповідне рішення ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 28 квітня.

 

Отже з 29 квітня з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів дозволили:

 

1. Прийом відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного обслуговування населення, що працюють на відкритому повітрі, крім торговельно–розважальних центрів та розважальних закладів.

 

Роботу ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо на відкритих (літніх) майданчиках.

 

Розміщення відвідувачів у відкритих (літніх) майданчиках — на відстані не меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв).

 

3. Відвідування закладів спеціальної позашкільної освіти спортивного спрямування.

 

4. Відвідування спортивних залів спортсменами збірних команд міста та області, які здійснюють підготовку до офіційних спортивних змагань.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗ СПЕЦПЕРЕПУСТОК: З 5 ТРАВНЯ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ У ЧЕРНІГОВІ ПЛАНУЮТЬ ПОВЕРНУТИ ДО ЗВИЧАЙНОГО РЕЖИМУ РОБОТИ

 

З 5 травня дозволили:

 

1. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, в тому числі, спеціальних закладів освіти (навчально–реабілітаційних центрів), закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти учнями 1–4 класів.

 

2. Проведення спортивно–масових заходів, включених до календарного плану спортивно–масових заходів з видів спорту м.Чернігова на відкритому повітрі без глядачів.

 

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

 

Фото — ілюстративне.

 

Источник