У Чернігові з 7 лютого запрацює новий маршрут, який зв’язуватиме центр з Новоселівкою

Від завтра, 7 лютого, містом почне курсувати новий тимчасовий автобусний маршрут № 28 А “Залізничний вокзал – мікрорайон Новоселівка”.

 

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 6 лютого.

 

За словами секретаря Чернігівської міськради Олександра Ломако, було багато звернень від чернігівців аби відновити сполучення з Новоселівкою.

 

“Тому, що район дуже сильно постраждав і тролейбуси туди не можуть їздити зі зрозумілих причин (пошкоджена контактна мережа внаслідок активних бойових дій — ред.). Це важливе питання, тому добре, що ми знайшли можливість його вирішити”, — прокоментував Олександр Ломако.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ПЛАНУЮТЬ ЗАКУПИТИ ШІСТЬ ТРОЛЕЙБУСІВ НА 42 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

 

Автобуси курсуватимуть за таким маршрутом: від кінцевої зупинки «Залізничний вокзал» — по просп. Перемоги — вул. І. Мазепи — просп. Миру — просп. Перемоги — вул. Княжа — вул. Шевченка — до кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» та у зворотному напрямку від кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» — по вул. Шевченка — вул. В. Тарновського — вул. Гетьмана Полуботка — вул. П’ятницька — просп. Перемоги — просп. Миру — вул. Івана Мазепи — просп. Перемоги — до зупинки «Залізничний вокзал»

 

Фото — пресслужба Чернігівської міськради

 

Источник