У Чернігові з’явиться новий ТРЦ за сотні мільйонів гривень. ФОТО

Сотні мільйонів гривень.

 

Таку вартість будівництва нового торгово-розважального центру на місці «Дитячого світу» у коментарі Суспільному озвучив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

 

Він власник фірми, яка зводитиме новий ТРЦ – триповерховий і з підземним паркінгом. Під час будівництва знесуть сам «Дитячий світ» і вже почали розбирати старі будівлі на Центральному ринку.

 

Як до змін ставляться продавці, які через будівельні роботи втратили робоче місце і навіщо Чернігову ще один торгово-розважальний центр – далі.

 

Нині на Центральному ринку розбирають двоповерхову будівлю, де колись були торговельні точки.

 

Прохід від «Дитячого світу» до ринку перекритий.

 

 

На цьому місті планують збудувати новий торгово-розважальний центр, підприємців речового ринку керівництво попередило, що скоро вони не зможуть тут працювати.

 

«Нас будуть зносити, але коли не знають, ось і все. Нічого, нічого нам не обіцяли, абсолютно», – говорить Микола, продавець на ринку.

 

В одній із точок чоловічим одягом торгує Іван Денисенко. Він каже, що робити далі не знає, а працювати в новому ТРЦ не зможе.

 

«Там зовсім буде по-іншому, й орендна плата буде інша. Якщо не в оренду, а купити, не кожен зможе, а з таким товаром, як ось у нас, там не дозволять стояти, там потрібно буде по-іншому».

 

 

Новий ТРЦ на місці «Дитячого світу» і частини торгових рядів Центрального ринку будуватиме фірма, власник якої міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Містобудівні умови торік у травні надав виконком міськради. Сам Владислав Атрошенко каже, на будівництво підуть сотні мільйонів гривень, а підприємцям на ринку радить не хвилюватися.

 

«Це дороговартісне будівництво, це сотні мільйонів гривень. Там буде торговий центр, сучасний, великий. Я скажу, що доки будуватимуть цей об'єкт робочі місця отримають сотні робітників, які принесуть заробітну плату додому і заплатять податок до місцевого бюджету. І, в цілому, ринок виграє від цього, не програє», – сказав Атрошенко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КІНЕЦЬ ЕПОХИ: БІЛЯ «ДИТЯЧОГО СВІТУ» ДЕМОНТУЮТЬ КВІТКОВІ ЯТКИ

 

Рієлтор Олександр Панасюк говорить, це буде триповерховий торгово-розважальний центр з підземним паркінгом. І для Чернігова він буде не зайвим:

 

«Я знаю, що він планувався давно, і були такі ідеї, як навіть викупити будівлю «Укрпошти і його залучити частково. Той проєкт, який планують зробити зараз, – це і минула будівля «Полісся», і піцерія «Марконі», це і сам «Дитячий світ», і частина ринку. Такий проєкт в місті створить здорову конкуренцію існуючому «Голлівуду». Особливо не вистачає саме розваг, ТЦ «Голлівуд» не дає саме розваг, їх там мало: ні катка, ні басейну, ні фітнесу ніякого, він заточений на торгівлю».

 

 

Нагадаємо, це другий великий будівельний проект, який реалізовують у Чернігові бізнес-структури Владислава Атрошенка відтоді, як він став міським головою. Перший проект офісний центр Black Wood Tower. Декілька років цей центр стояв недобудованим і на запитання де він взяв гроші, щоб відновити будівництво, міський голова тоді відповів так.

 

«Це господарські справи, гроші збирали».

 

Коли планують завершити роботи, та яка буде площа майбутнього ТРЦ – поки невідомо.

 

 

Источник