У Чернігові завершують роботи на останній з 37 відремонтованих у 2020 році вулиць

Ремонт дороги на вулиці Володимира Дрозда, що у мікрорайоні Коти, стає останнім об’єктом, який реалізують цього року в Чернігові. Тут проводиться поточний ремонт дороги загальною протяжністю 840 метрів, який розпочали півтора місяці тому.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА.

На сьогоднішній день там інтенсивно укладають вирівнюючий шар асфальтобетону. За словами директора шляхо-будівельного управління №14 Олександра Харчука, значний обсяг ремонту вже позаду.

— Які роботи ми мали виконувати: переобладнати 1 500 метрів погонних гранітного бортового каменю, після цього 4-5 сантиметрів фрезерування старого покриття, яке необхідно зняти. Потім прокласти вирівнюючий шар покриття 6 сантиметрів. Далі прокладають геотекстиль і спеціальний хателіт для бетонного покриття. І після всього необхідно буде прокласти верхній шар асфальтобетонного покриття 5 сантиметрів, — перерахував він.

Зазначається, що ремонт дороги на цьому об’єкті фінансується з міського бюджету. Його загальна вартість — близько 10 мільйонів гривень. За словами Олександра Харчука, завершити ремонт на цій ділянці та повністю відкрити рух для транспорту планують протягом трьох днів.

Нагадаємо, що протягом цього року в Чернігові відремонтували дороги на 37 вулицях. На 26 з яких провели поточний ремонт, а на 11 — капітальний. Крім того, одну вулицю на Шерстянці побудували з нуля та реконструювали дві транспорті розв’язки.

Источник

Новости Чернигова