У Чернігові збираються відкрити сім дитсадків, які зможуть прийняти біля 1800 дітей

У Чернігові планують відкрити сім дитсадків. Про це сказав начальник міського управління освіти Василь Білогура, повідомляє Суспільне.

"Це – те, що ми готуємо як програма мінімум. Але далі ми працюємо також по іншим садочкам. І по мірі готовності інших садочків ми плануємо їх збільшувати. Все залежить від ситуації, яка буде. Рішення буде прийматися ОВА".

Нині в цих закладах тривають роботи з обладнання укриттів на випадок повітряної тривоги. За словами Василя Білогури, в деяких ці роботи вже завершені.

"Станом на зараз ми займаємося обладнанням місць, які можуть використовуватися як місця для укриття. У разі повітряної тривоги або надзвичайної ситуації. І коли буде прийнято комісійне рішення, що все готове, ми озвучимо дату, з якого числа будуть стартувати садочки".

Загалом ці дитсадки зможуть прийняти біля 1800 дітей. Знаходяться вони в різних мікрорайонах міста. Остаточний перелік Василь Білогура поки що не називає.

За його словами, приймати до садочків будуть у першу чергу дітей від трьох років, чиї батько і мати офіційно працевлаштовані та наповнюють бюджет міста Чернігова.

Фото — ілюстративне

Источник

Новости Чернигова